Skip to main content
Nasi

Prowadzący

Witajcie w świecie pasji i dźwięków! Mamyzaszczyt przedstawić Wam grupę niezwykłych ludzi, którzy podjęli się misji dzielenia się swoimi historiami i wiedzą za pośrednictwem podcastów. Zanurzcie się w fascynujących rozmowach, emocjonujących narracjach i wciągających opowieściach, które ożywają dzięki starannemu procesowi produkcyjnemu. Czekają na Was godziny inspiracji, rozrywki i odkrywania nowych światów.
poznaj autorów

Piotr Wesołowicz

Piotr Wesołowicz – urodzony w 1988 r. Warszawiak. Sentymentalny dziennikarz sportowy. Piłkę nożną pokochał za zieleń murawy, ale jego największą miłością jest koszykówka, której jest komentatorem. Pracuje w Sport.pl. Wcześniej w „Gazecie Wyborczej” i „Rzeczpospolitej”.

Social media:
Produkcje:

Piotr Peszko

Założyciel firmy 2edu – agencji rozwojowej specjalizującej się w projekotwaniu usług rozwojowych wspieranych najnowocześniejszymi technologiami,  pomysłodawca i kierownik merytoryczny pierwszych w Polsce studiów podyplomowych z zakresu eLearningu. Twórca i projektant szkoleń online działający dla największych globalnych marek w zakresie usług rozwojowych (Medtronic, Motorola, ABB, KPMG, Accenture, Sabre). Certyfikowany Instructional Designer mający na koncie branżowe nagrody za tworzone treści szkoleniowe (STC Excellence Award za szkolenie sprzedażowe, Silver Magellan Award za szkolenie online dla branży lotniczej). 

Koncentruje się na efektywności szkoleń dostarczanych ze wsparciem technologii ze społecznościowym z naciskiem na dobrostan uczestników. Zajmuje się także tworzeniem podcastów (wyróżniony nagrodą Podcaster Roku 2018). Prelegent i szkoleniowiec, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów.

Absolwent wydziału chemicznego Politechniki Rzeszowskiej, prowadzi zajęcia z projektowania szkoleń online na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie, z grywalizacji na SGGW w Warszawie. Przedsiębiorca i aktywny praktyk szkoleń online. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich działaniach w social media i podkastach z serii Letnia Szkoła eLearningu.

Social media:

Tomasz Kozłowski

Mówca motywacyjny, doświadczony szkoleniowiec, coach, psycholog. Wieloletni ratownik górski – instruktor ratownictwa górskiego. Skoczek spadochronowy, tandem-pilot (2000+). W grudniu 2014 r. wznosząc się do stratosfery balonem na ogrzane powietrze wraz z dwoma skoczkami wykonał najwyższy skok spadochronowy w Europie. 21 czerwca 2017 r. bijąc dwukrotnie rekord Polski skoczył ze spadochronem 50 razy w ciągu jednego dnia – każdy skok dedykowany był konkretnej ciężko chorej osobie, dzięki czemu zebrał ponad 200 tys. zł na cele dobroczynne, za co otrzymał nagrodę CHARITY HERO. Rok później skoczył 100 w ciągu 9h zbierając ponad pół miliona zł na 100 specjalistycznych wózków inwalidzkich dla niepełnosprawnych dzieci.

Autor projektu JUMP FOR THE PLANET, którego celem jest wykonanie skoku spadochronowego z 45 km w celu zwrócenia uwagi świata na problemy klimatyczne i zebranie pieniędzy na budowę modułowych domów dla uchodźców klimatycznych i wojennych.

Izabela Kamińska

Dziennikarka winiarska, specjalistka od wina, edukatorka (posiada WSET Diploma – najwyższy poziom międzynarodowej szkoły Wine and Spirits Education Trust), współautorka programu „Ale wino” na kanale “Tuba Smaku” (Youtube). Przez 6 lat związana była z portalem winiarskim Winicjatywa.pl i magazynem Ferment, pisała również dla magazynu Smak oraz Kukbuk.

Dziś mieszka w Portugalii, organizuje degustacje i szkolenia dla klientów z branży, klientów biznesowych, autorskie degustacje i warsztaty otwarte dla publiczności, sędziuje na międzynarodowych konkursach winiarskich.

Paweł Lojak Konarzewski

Pilot motoparalotni (od 2012), instruktor (od 2018) oraz trener motoparalotniowej reprezentacji Kataru (od 2019). Utytułowany (5x Mistrz Świata, Mistrz Europy, 4x aktualny Mistrz Polski, 2x zdobywca Pucharu Polski) zawodnik, który na każdych zawodach daje z siebie wszystko. Uwielbia adrenalinę i szalone pomysły – jest m.in. autorem i współorganizatorem wyścigów motoparalotni z driftującymi samochodami.

Zwyciężał prestiżowe konkursy i plebiscyty, między innymi Cumulusy 2016 na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych oraz Cumulusa Extreme 2017 za pierwszy na świecie lot wewnątrz stadionu PGE Narodowy. Pierwszy pilot na świecie latający motoparalotnią wewnątrz budynku/obiektu zamkniętego. Jedyny polski pilot międzynarodowej grupy pokazowej Parabatix SkyRacers. Pilot pokazowy: Aerobaltic Gdynia, AirShow Radom, Leszno, Coupe Icare – Icarobatix, Narodowe Dni Kataru.

Social media:
Produkcje:

Kasia Depa

Niezależna konsultantka biżuterii. Pomaga klientom w realizacji ich marzeń poprzez wybór i zakup biżuterii. Spełnia biżuteryjne marzenia.
Współpracuje z renomowanymi markami i pracowniami jubilerskimi na całym świecie, a jako założycielka 92 ideas, razem ze swoim zespołem zmienia pomysły w diamenty.

Szukasz idealnej biżuterii, aby sprawić przyjemność sobie lub bliskiej osobie? Nie szukaj dalej! Dzięki jej usługom znajdziesz idealny klejnot, który pasuje zarówno do Twojego stylu, jak i budżetu.
Skorzystaj z jej doświadczenia i wiedzy. Jest Twoim przewodnikiem po świecie kamieni szlachetnych i biżuterii, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się swoimi zakupami.

Social media:

Iwona Kutyna

Przygodę z mediami rozpoczęła trzy dekady temu w lokalnej stacji radiowej. Telewizja pojawiła się kilka lat później. Tej uczyła się w TVN24. Później przyszedł czas na Wydarzenia w Polsacie i Panoramę w TVP2. Przez kilka lat na antenie TVP Info. Przez cały ten okres związana z radiem, do którego zawsze z przyjemnością i wielkim sentymentem wraca. Dziennikarka, prowadząca, wydawca, producent. Przez sześć ostatnich lat związana także z portalem Onet, gdzie prowadziła Onet Rano. W radiu Chillizet od czterech lat prowadzi swój autorski program „Same przyjemności”.

Prywatnie wegetarianka z dziewięcioletnim stażem, zakochana w swoich zwierzakach – psiej Płotce, kocich Matyldzie i Bronku. Gotowanie to dla niej duża przyjemność. Jedzenie także – zwłaszcza podczas podróży. Lubi poznać nowe miejsca, smaki i ludzi. Kocha Włochy i ich kuchnię. Tęskni za Ameryką. Leżenie na plaży nie leży w jej naturze, dlatego jeśli już wyjedzie – to jedzie. Uwielbia rozmawiać. Dlatego radio i podcasty traktuje jako olbrzymi przywilej.

Social media:

Kris Nowak

Z wykształcenia i zamiłowania socjolog, z zawodu fixer. Z content marketingiem związany od 2010 kiedy budował zespoły w organizacjach pozarządowych. Kilka lat później po pracy w sektorze eventowym, założeniu własnego studia tworzącego video i budowaniu krakowskiej sceny startupowej zdecydował się na styl pracy cyfrowego nomady. Na szczęście nie wyszło – od 2019 współzałożyciel i partner w Earborne Media i warszawski słoik. Miłośnik deskorolki i wszystkich hobby, które można rozłożyć na czynniki pierwsze – od gotowania po produkcje muzyki.

Social media:
Produkcje:

Paweł Badura

Połączenie informatyka kwantowego i socjologa reklamy. Współtwórca agencji reklamowej Komart, w której odpowiada za rozwiązania internetowe i kreowanie marki. Partner w marce Earborne media, która tworzy narracyjne podcasty dla firm.

Z mniejszą lub większą intensywnością prowadzi szkolenia, kursy i zajęcia akademickie. Śledzi trendy globalnego marketingu tak, aby jego rozwiązania podczas wdrożeń były możliwie najbardziej innowacyjne oraz przede wszystkim spełniały założone cele.
Offline tylko kiedy śpi. Wielbiciel gier wideo.

Social media:
Produkcje:

Basia Badura

Pilotka motoparalotni (od 2017), założycielka grupy Paramotor Girls Poland skupiającej damską reprezentację pilotek. Za swój najlepszy lot uznaje oblot całego Półwyspu Helskiego. Na co dzień prowadzi agencję reklamową. Odpowiada za budowanie strategii marek i ich działania w mediach, głównie społecznościowych. Ze sportem związana od dzieciństwa, uprawia wiele dyscyplin sportowych, uczestniczyła wielokrotnie w triathlonach i biegach OCR. Oprócz latania nieobce jest jej nurkowanie, wspinaczka, górskie wędrówki oraz dzikie biwakowanie na szczytach.

Social media:
Produkcje: