Skip to main content
Pierwszy w Polsce podcast o biżuterii

Biżuteryjne historie

Zanurz się w błyszczący świat, gdzie światło tańczy na diamentach i kamieniach szlachetnych, w który wprowadzi Cię Kasia Depa, niezależna konsultantka biżuterii. Na zawsze odmieni się Twoje podejście do biżuterii.
czytaj więcej

Niezależna biżuteryjna ekspertka w autorskim podcaście

Jeśli chcesz zgłębić tajniki najpiękniejszych klejnotów na świecie, dowiedzieć się, dlaczego biżuteria towarzyszy nam przez całe życie i co sprawia, że diamenty są wciąż najbardziej pożądanymi skarbami, to ten podcast jest stworzony dla Ciebie!

Ten podcast zabierze Cię w podróż pełną wspaniałych opowieści o biżuterii. Odkryjesz różnorodność kamieni szlachetnych, sekrety złota, srebra i co skrywają szkatuły znanych osób. Będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami i inspiracjami jubilerskimi, które pozwolą Ci wyrazić swoją indywidualność i styl poprzez biżuterię. Czekają na Ciebie fascynujące opowieści o diamentach, które pozostają symbolami luksusu i trwałości, oraz wiele innych wspaniałych tematów, które rozpalą Twoją miłość do biżuterii na nowo.

Zaprasza Kasia Depa

Biżuteryjne Historie

Niezależna konsultantka biżuterii. Pomaga klientom w realizacji ich marzeń poprzez wybór i zakup biżuterii. Spełnia biżuteryjne marzenia.
Współpracuje z renomowanymi markami i pracowniami jubilerskimi na całym świecie, a jako założycielka 92 ideas, razem ze swoim zespołem zmienia pomysły w diamenty.

Szukasz idealnej biżuterii, aby sprawić przyjemność sobie lub bliskiej osobie? Nie szukaj dalej! Dzięki jej usługom znajdziesz idealny klejnot, który pasuje zarówno do Twojego stylu, jak i budżetu.
Skorzystaj z jej doświadczenia i wiedzy. Jest Twoim przewodnikiem po świecie kamieni szlachetnych i biżuterii, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się swoimi zakupami.

Współautorka następujących produkcji Earborne:

NASZE POMYSŁY

NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ
PARTNERSTWO
W ISTNIEJĄCEJ SERII

Czujesz więź z jednym z naszych podcastów? Masz wrażenie, że Twoja marka mogłaby się stać jego częścią? Napisz do nas – rozważamy każdą współpracę, a może to właśnie Ciebie w którejś z naszych serii brakuje.

stań się częścią serii!
SERIAL AUDIO
DLA TWOJEJ MARKI

Nic nie słucha się lepiej, niż dobra historia. Prawdopodobnie ty też masz jakąś do opowiedzenia. Czy zostanie patronem trzymającej w napięciu aktorskiej serii słuchowisk nie byłoby eskscytującym pomysłem? Teraz możesz to zrobić!

nagraj swój serial!
TWÓJ POMYSŁ,
NASZA REALIZACJA

Chcesz stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, ale brakuje Ci zaplecza produkcyjnego? Możesz zaprosić unikalnych gości i nagrać historię o wyjątkowym miejscu, ale potrzebujesz wsparcia? Niezależnie od tego, czy planujesz reportaż o polskiej bazie marsjańskiej, czy reality show w formie słuchowiska – możemy to zrealizować.

porozmawiajmy!