Skip to main content
Największa polska seria dla entuzjastów wszystkiego, co łączy się z rowerami

Podcast Rowerowy

Szosa, tor, przełaj, trial, BMX, ultra, bikepaking, miasto, góry, las… To nawet nie jest początek kategorii tematycznych, w których można rozmawiać o najsprytniejszym środku transportu, jaki wymyślił człowiek - czyli oczywiście o rowerze.
czytaj więcej

Największa polska seria dla entuzjastów wszystkiego, co łączy się z rowerami

Szosa, tor, przełaj, trial, BMX, ultra, bikepaking, miasto, góry, las… To nawet nie jest początek kategorii tematycznych, w których można rozmawiać o najsprytniejszym środku transportu, jaki wymyślił człowiek – czyli oczywiście o rowerze. 

Niezależnie, czy chcecie ruszyć w podróż z sakwami przez pół kontynentu, czy zrobić sobie weekendową wycieczkę – w każdym odcinku tego podcastu usłyszysz rozmowy z prawdziwymi pasjonatami dwóch kółek napędzanych siłą własnych mięśni. Usłyszysz o najdłuższych wyprawach na niemal wszystkich kontynentach, przygotowaniach do ekstremalnych zawodów, rozwiązaniach, które zmieniają kolarski świat i najbardziej szalonych zajawkowiczach, którzy go tworzą. Nawet, jeśli czasami lubisz „tylko się karnąć” – ten podcast jest dla Ciebie.

Podcast Rowerowy

Założyciel firmy 2edu – agencji rozwojowej specjalizującej się w projekotwaniu usług rozwojowych wspieranych najnowocześniejszymi technologiami,  pomysłodawca i kierownik merytoryczny pierwszych w Polsce studiów podyplomowych z zakresu eLearningu. Twórca i projektant szkoleń online działający dla największych globalnych marek w zakresie usług rozwojowych (Medtronic, Motorola, ABB, KPMG, Accenture, Sabre). Certyfikowany Instructional Designer mający na koncie branżowe nagrody za tworzone treści szkoleniowe (STC Excellence Award za szkolenie sprzedażowe, Silver Magellan Award za szkolenie online dla branży lotniczej). 

Koncentruje się na efektywności szkoleń dostarczanych ze wsparciem technologii ze społecznościowym z naciskiem na dobrostan uczestników. Zajmuje się także tworzeniem podcastów (wyróżniony nagrodą Podcaster Roku 2018). Prelegent i szkoleniowiec, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów.

Absolwent wydziału chemicznego Politechniki Rzeszowskiej, prowadzi zajęcia z projektowania szkoleń online na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie, z grywalizacji na SGGW w Warszawie. Przedsiębiorca i aktywny praktyk szkoleń online. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich działaniach w social media i podkastach z serii Letnia Szkoła eLearningu.

NASZE POMYSŁY

NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ
PARTNERSTWO
W ISTNIEJĄCEJ SERII

Czujesz więź z jednym z naszych podcastów? Masz wrażenie, że Twoja marka mogłaby się stać jego częścią? Napisz do nas – rozważamy każdą współpracę, a może to właśnie Ciebie w którejś z naszych serii brakuje.

stań się częścią serii!
SERIAL AUDIO
DLA TWOJEJ MARKI

Nic nie słucha się lepiej, niż dobra historia. Prawdopodobnie ty też masz jakąś do opowiedzenia. Czy zostanie patronem trzymającej w napięciu aktorskiej serii słuchowisk nie byłoby eskscytującym pomysłem? Teraz możesz to zrobić!

nagraj swój serial!
TWÓJ POMYSŁ,
NASZA REALIZACJA

Chcesz stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, ale brakuje Ci zaplecza produkcyjnego? Możesz zaprosić unikalnych gości i nagrać historię o wyjątkowym miejscu, ale potrzebujesz wsparcia? Niezależnie od tego, czy planujesz reportaż o polskiej bazie marsjańskiej, czy reality show w formie słuchowiska – możemy to zrealizować.

porozmawiajmy!