Skip to main content
Jedyny polski podcast motoparalotniowy

Sky Therapy

Sky Therapy - kuracja oparta na werbalnym zachęceniu do doświadczania pełni własnych możliwości oraz pokonywania swoich barier dla przywróceni równowagi i poprawy jakości życia.
czytaj więcej

Paralotniowe historie

Motoparalotniarstwo – sport głośny, szybki, uczący pokory, przenoszący nas w inną przestrzeń. Chcemy Wam o nim opowiedzieć łącząc dwa punkty widzenia, pilotki rekreacyjnej oraz pilota sportowego. Łączymy pierwiastek damski i męski, aby pokazać, jak różnie można postrzegać lotnictwo i jak wiele możemy się od siebie wzajemnie nauczyć. Opowiadamy o emocjach, umiejętnościach, przygodach, drodze, którą podążamy aby realizować swoją pasję i potrzebę doświadczania ekstremum.

Posłuchaj najgłośniejszego podcastu tego sezonu! Odpalamy nasze silniki specjalnie dla Ciebie i przenosimy się w przestworza.

Sky Therapy

Pilotka motoparalotni (od 2017), założycielka grupy Paramotor Girls Poland skupiającej damską reprezentację pilotek. Za swój najlepszy lot uznaje oblot całego Półwyspu Helskiego. Na co dzień prowadzi agencję reklamową. Odpowiada za budowanie strategii marek i ich działania w mediach, głównie społecznościowych. Ze sportem związana od dzieciństwa, uprawia wiele dyscyplin sportowych, uczestniczyła wielokrotnie w triathlonach i biegach OCR. Oprócz latania nieobce jest jej nurkowanie, wspinaczka, górskie wędrówki oraz dzikie biwakowanie na szczytach.

Sky Therapy

Pilot motoparalotni (od 2012), instruktor (od 2018) oraz trener motoparalotniowej reprezentacji Kataru (od 2019). Utytułowany (5x Mistrz Świata, Mistrz Europy, 4x aktualny Mistrz Polski, 2x zdobywca Pucharu Polski) zawodnik, który na każdych zawodach daje z siebie wszystko. Uwielbia adrenalinę i szalone pomysły – jest m.in. autorem i współorganizatorem wyścigów motoparalotni z driftującymi samochodami.

Zwyciężał prestiżowe konkursy i plebiscyty, między innymi Cumulusy 2016 na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych oraz Cumulusa Extreme 2017 za pierwszy na świecie lot wewnątrz stadionu PGE Narodowy. Pierwszy pilot na świecie latający motoparalotnią wewnątrz budynku/obiektu zamkniętego. Jedyny polski pilot międzynarodowej grupy pokazowej Parabatix SkyRacers. Pilot pokazowy: Aerobaltic Gdynia, AirShow Radom, Leszno, Coupe Icare – Icarobatix, Narodowe Dni Kataru.

NASZE POMYSŁY

NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ
PARTNERSTWO
W ISTNIEJĄCEJ SERII

Czujesz więź z jednym z naszych podcastów? Masz wrażenie, że Twoja marka mogłaby się stać jego częścią? Napisz do nas – rozważamy każdą współpracę, a może to właśnie Ciebie w którejś z naszych serii brakuje.

stań się częścią serii!
SERIAL AUDIO
DLA TWOJEJ MARKI

Nic nie słucha się lepiej, niż dobra historia. Prawdopodobnie ty też masz jakąś do opowiedzenia. Czy zostanie patronem trzymającej w napięciu aktorskiej serii słuchowisk nie byłoby eskscytującym pomysłem? Teraz możesz to zrobić!

nagraj swój serial!
TWÓJ POMYSŁ,
NASZA REALIZACJA

Chcesz stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, ale brakuje Ci zaplecza produkcyjnego? Możesz zaprosić unikalnych gości i nagrać historię o wyjątkowym miejscu, ale potrzebujesz wsparcia? Niezależnie od tego, czy planujesz reportaż o polskiej bazie marsjańskiej, czy reality show w formie słuchowiska – możemy to zrealizować.

porozmawiajmy!