Skip to main content

Współpraca

Zostań naszym partnerem i sprawdź, aby świat o Tobie usłyszał! Możemy to zrobić wspólnie na kilka sposobów.
dowiedz się więcej

Partnerstwo
w istniejącej serii

Czujesz więź z jednym z naszych podcastów? Masz wrażenie, że Twoja marka mogłaby się stać jego częścią? Rozważamy każdą współpracę, a może to właśnie Ciebie w którejś z naszych serii brakuje.

Partnerstwo w odcinku, mini sezon lub reportaż o Twojej marce

Możliwości wykorzystania zasięgów oraz społeczności w istniejącym kanale jest dobrym sposobem na zaistnienie w podcastach bez budowania od zera swojego kanału. Wspólnie stworzymy treści, które będą dostępne dla słuchaczy istniejącej serii, jak i Twoich odbiorców.

SERIAL AUDIO,
DLA TWOJEJ MARKI

Nic nie słucha się lepiej, niż dobra historia. Prawdopodobnie ty też masz jakąś do opowiedzenia. Czy zostanie patronem trzymającej w napięciu aktorskiej serii słuchowisk nie byłoby eskscytującym pomysłem? Teraz możesz to zrobić!

Wykorzystaj nasze doświadczenie i stwórz z nami serię, która w nieoczywisty sposób pokaże Twoją markę.

TWÓJ POMYSŁ,
NASZA REALIZACJA

Chcesz stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, ale brakuje Ci zaplecza produkcyjnego? Możesz zaprosić unikalnych gości i nagrać historię o wyjątkowym miejscu, ale potrzebujesz wsparcia? Niezależnie od tego, czy planujesz reportaż o polskiej bazie marsjańskiej, czy reality show w formie słuchowiska – możemy to zrealizować.

Transparentne zasady współpracy przyspieszą premierę Twojej produkcji audio!

Opisz nam swój pomysł:
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Dlaczego z nami?

Łączymy dwie cechy: elastyczność i doświadczenie. Earborne Media jest najdłużej istniejącym na polskim rynku studiem produkującym podcasty - zarówno w sektorze podcastów dla marek, jak i serii oryginalnych wydawanych na zewnętrznych platformach takich jak Empik GO. Inspirując się seriami powstałymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, nieustannie tworzymy unikalne słuchowiska dostarczając rozrywkę na najwyższym poziomie.

Niezależnie czy na drodze stała pandemia, setki kilometrów, najbardziej nieprzystępne warunki pogodowe czy akustyczne - każdy zrealizowany przez nas projekt jest angażującym doświadczeniem audio, którego po prostu się dobrze słucha. Nasze produkcje zostały wielokrotnie docenione nagrodami branżowymi i setkami tysięcy odsłuchań.

Jednak tym, co nas naprawdę wyróżnia jest całkowicie indywidualne podejście. Nie ma dwóch takich samych projektów, a my jesteśmy w stanie zorganizować absolutnie każdy format audio. Od adaptacji komiksu w formie aktorskiego słuchowiska, aż po reality show w formie podcastu. Działając jako zwinne, interdyscyplinarne studio tworzymy wyjątkowe produkcje, których sami chcielibyśmy słuchać. Niektórzy po prostu sadzają ludzi do rozmowy na określony temat w studio.

WŁASNE STUDIA NAGRANIOWE

Jednym z najważniejszych kroków, aby koncepcja unikalnego podcastu zmieniła się w rzeczywistość, to nagranie go w odpowiednich warunkach. W Earborne Studio jest to możliwe do zrealizowania w dwóch lokalizacjach – w Dąbrowie Górniczej oraz w Warszawie. Nagrywając w naszym studiu możesz liczyć na pełne wsparcie redaktorskie i merytoryczne naszych producentów. Stworzenie odpowiednich pytań, dobrego copy, scenariusza, trening pracy z mikrofonem – współpraca jest kompleksowa na każdym etapie.

W naszym studio Twój pomysł zmieni się w serię, która działa na wyobraźnię odbiorcy, a nagrany przez nas podcast na zawsze stanie się dźwiękową wizytówką Twojej marki, projektu lub kampanii.

DĄBROWA GÓRNICZA
ul. Łączna 39 / lok. 320

505 641 028
/ dg@earbornestudio.com

WARSZAWA
ul. Farysa 29B

730 639 836
/ warszawa@earbornestudio.com

Nasze głosy

Agnieszka Bieńkowska
Krzysztof Korzeniowski
Kamil Baron
Jeff Shiffman
Irena Piecha
Agnieszka Bieńkowska
Krzysztof Korzeniowski
Kamil Baron
Jeff Shiffman
Irena Piecha
Wielka moc ukryta w małych falach dźwiękowych

Branded shows to nasze bread & butter

Współpraca z największymi markami

Nie jesteśmy w tym tylko od początku – mamy też największe doświadczenie.

Odkąd w 2019 wkroczyliśmy na scenę, tworzymy wyjątkowe produkcje, które nadają współpracujących z nami Klientom świeżości. Od tamtej pory wydaliśmy ponad 10 000 minut podcastów szytych na miarę Działamy z globalnymi markami, które nie boją się ryzyka. Chociaż każdy z naszych projektów jest zupełnie inny, każdego klienta traktujemy tak samo – od liderów rynku w Polsce po małe startupy.

Elastyczność to jedna z naszych głównych wartości, dlatego z powodzeniem zrealizowaliśmy kampanie zarówno skoncentrowane na Employer Brandingu, CSR, jak i produktowe. 

 

Skontaktuj się z nami
i porozmawiajmy o współpracy

Masz przed sobą dostęp do potężnego narzędzia komunikacji z Twoimi klientami. Pozwól nam pomóc Ci z niego skorzystać. Nie musimy od razu wydawać wspólnie serii – opowiedz nam o swoich potrzebach, a my dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie audio dla potrzeb Twojego biznesu.

Zostaw tylko kontakt do siebie, a my zajmiemy się całą resztą. Konsultacja nic Cię nie kosztuje!

 

 

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder