Skip to main content
Opowieści o winie snute przez Izabelę Kamińską

Dzikie drożdże – opowieści o winie

Podobno w każdej butelce wina zaklęta jest opowieść. W rzeczywistości są ich dziesiątki, a wino towarzyszy historii człowieka od zawsze. Najwyższa pora je poznać.
czytaj więcej

Podcast winiarskiej dziennikarki

Czy słyszeliście kiedyś stwierdzenie, że w butelce wina zamknięta jest cała opowieść?

Wino powstało dokładnie w tym momencie, kiedy zaczęła się cywilizacja i brało pośredni, a czasem bezpośredni udział w niezliczonych kluczowych momentach historii świata. A moim zadaniem będzie nie tylko opowiedzieć wam o tych momentach, zdradzić sekrety winnych zdarzeń, katastrof i zwycięstw, ale też rozprawić się z wszystkimi winnymi mitami, które wciąż pączkują radośnie w społeczeństwie, niczym winorośl na wiosnę!

Dzikie Drożdże - opowieści o winie

Dziennikarka winiarska, specjalistka od wina, edukatorka (posiada WSET Diploma – najwyższy poziom międzynarodowej szkoły Wine and Spirits Education Trust), współautorka programu „Ale wino” na kanale “Tuba Smaku” (Youtube). Przez 6 lat związana była z portalem winiarskim Winicjatywa.pl i magazynem Ferment, pisała również dla magazynu Smak oraz Kukbuk.

Dziś mieszka w Portugalii, organizuje degustacje i szkolenia dla klientów z branży, klientów biznesowych, autorskie degustacje i warsztaty otwarte dla publiczności, sędziuje na międzynarodowych konkursach winiarskich.

NASZE POMYSŁY

NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ
PARTNERSTWO
W ISTNIEJĄCEJ SERII

Czujesz więź z jednym z naszych podcastów? Masz wrażenie, że Twoja marka mogłaby się stać jego częścią? Napisz do nas – rozważamy każdą współpracę, a może to właśnie Ciebie w którejś z naszych serii brakuje.

stań się częścią serii!
SERIAL AUDIO
DLA TWOJEJ MARKI

Nic nie słucha się lepiej, niż dobra historia. Prawdopodobnie ty też masz jakąś do opowiedzenia. Czy zostanie patronem trzymającej w napięciu aktorskiej serii słuchowisk nie byłoby eskscytującym pomysłem? Teraz możesz to zrobić!

nagraj swój serial!
TWÓJ POMYSŁ,
NASZA REALIZACJA

Chcesz stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, ale brakuje Ci zaplecza produkcyjnego? Możesz zaprosić unikalnych gości i nagrać historię o wyjątkowym miejscu, ale potrzebujesz wsparcia? Niezależnie od tego, czy planujesz reportaż o polskiej bazie marsjańskiej, czy reality show w formie słuchowiska – możemy to zrealizować.

porozmawiajmy!