Skip to main content
Długie rozmowy o podróży do wnętrza

Kutyna X Kozłowski

Jak zgłębić tajemnice odwagi, pokonywania własnych ograniczeń i odkrywania prawdziwego potencjału? Posłuchaj serii o sięganiu głębin ludzkiego doświadczenia.
czytaj więcej

Wrażliwość, akceptacja samego siebie, odporność czy moc introspekcji. Czy rodzimy się z tymi cechami, czy uczymy ich przez całe życie? Jak kształtują nas relacje z bliskimi i wszystkimi, którzy znajdą się na drodze naszego życia? W tej serii Iwona Kutyna i Tomasz Kozłowski reflektują nad znaczeniem naszej przeszłości i jej wpływem na obecną chwilę. Zarówno przez pryzmat własnej historii, jak i poprzez budowanie relacji razem szukają odpowiedzi na jedno z najważniejszych pytań: jak tworzyć bardziej satysfakcjonującą przyszłość?

Kutyna X Kozłowski

Przygodę z mediami rozpoczęła trzy dekady temu w lokalnej stacji radiowej. Telewizja pojawiła się kilka lat później. Tej uczyła się w TVN24. Później przyszedł czas na Wydarzenia w Polsacie i Panoramę w TVP2. Przez kilka lat na antenie TVP Info. Przez cały ten okres związana z radiem, do którego zawsze z przyjemnością i wielkim sentymentem wraca. Dziennikarka, prowadząca, wydawca, producent. Przez sześć ostatnich lat związana także z portalem Onet, gdzie prowadziła Onet Rano. W radiu Chillizet od czterech lat prowadzi swój autorski program „Same przyjemności”.

Prywatnie wegetarianka z dziewięcioletnim stażem, zakochana w swoich zwierzakach – psiej Płotce, kocich Matyldzie i Bronku. Gotowanie to dla niej duża przyjemność. Jedzenie także – zwłaszcza podczas podróży. Lubi poznać nowe miejsca, smaki i ludzi. Kocha Włochy i ich kuchnię. Tęskni za Ameryką. Leżenie na plaży nie leży w jej naturze, dlatego jeśli już wyjedzie – to jedzie. Uwielbia rozmawiać. Dlatego radio i podcasty traktuje jako olbrzymi przywilej.

Współautorka następujących produkcji Earborne:

Kutyna X Kozłowski

Mówca motywacyjny, doświadczony szkoleniowiec, coach, psycholog. Wieloletni ratownik górski – instruktor ratownictwa górskiego. Skoczek spadochronowy, tandem-pilot (2000+). W grudniu 2014 r. wznosząc się do stratosfery balonem na ogrzane powietrze wraz z dwoma skoczkami wykonał najwyższy skok spadochronowy w Europie. 21 czerwca 2017 r. bijąc dwukrotnie rekord Polski skoczył ze spadochronem 50 razy w ciągu jednego dnia – każdy skok dedykowany był konkretnej ciężko chorej osobie, dzięki czemu zebrał ponad 200 tys. zł na cele dobroczynne, za co otrzymał nagrodę CHARITY HERO. Rok później skoczył 100 w ciągu 9h zbierając ponad pół miliona zł na 100 specjalistycznych wózków inwalidzkich dla niepełnosprawnych dzieci.

Autor projektu JUMP FOR THE PLANET, którego celem jest wykonanie skoku spadochronowego z 45 km w celu zwrócenia uwagi świata na problemy klimatyczne i zebranie pieniędzy na budowę modułowych domów dla uchodźców klimatycznych i wojennych.

NASZE POMYSŁY

NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ
PARTNERSTWO
W ISTNIEJĄCEJ SERII

Czujesz więź z jednym z naszych podcastów? Masz wrażenie, że Twoja marka mogłaby się stać jego częścią? Napisz do nas – rozważamy każdą współpracę, a może to właśnie Ciebie w którejś z naszych serii brakuje.

stań się częścią serii!
SERIAL AUDIO
DLA TWOJEJ MARKI

Nic nie słucha się lepiej, niż dobra historia. Prawdopodobnie ty też masz jakąś do opowiedzenia. Czy zostanie patronem trzymającej w napięciu aktorskiej serii słuchowisk nie byłoby eskscytującym pomysłem? Teraz możesz to zrobić!

nagraj swój serial!
TWÓJ POMYSŁ,
NASZA REALIZACJA

Chcesz stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, ale brakuje Ci zaplecza produkcyjnego? Możesz zaprosić unikalnych gości i nagrać historię o wyjątkowym miejscu, ale potrzebujesz wsparcia? Niezależnie od tego, czy planujesz reportaż o polskiej bazie marsjańskiej, czy reality show w formie słuchowiska – możemy to zrealizować.

porozmawiajmy!